Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących im. Marii Curie - Skłodowskiej
ADRES: ul. Kraszewskiego 3, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie e-mail: zsschiosekretariat@interia.eu tel/fax: 16-6216414
SI-2/2019
Informacje dotyczące pomocy w ZSSChiO

POMOC

Telefon zaufania 116 111

Zadzwoń lub napisz, gdy coś Cię martwi, masz jakiś problem, nie masz z kim porozmawiać lub wstydzisz się o czymś opowiedzieć. Od 1 stycznia 2018 roku jest czynny codziennie od godziny 12.00 do 2.00 w nocy, wiadomość przez stronę www.116111.pl możesz przesłać całą dobę. Pomoc świadczona przez konsultantów Telefonu 116 111 jest całkowicie bezpłatna.

Europejski Telefon Alarmowy 112

Europejski Numer Alarmowy 112 to numer alarmowy do wykorzystania wtedy, gdy nie umiemy zidentyfikować zagrożenia w wymiarze 3 aktualnych numerów ratunkowych, zaczynających się od "9" lub kiedy wymagana jest interwencja wszystkich służb równocześnie.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego 987

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego działa bezpłatny, całodobowy numer informacyjno-koordynacyjny dla wojewódzkiej administracji rządowej na potrzeby zarządzania kryzysowego. Z numeru mogą również skorzystać osoby bezdomne wymagające pomocy w okresie zimowym z terenu województwa podkarpackiego, a także osoby dotknięte przemocą w rodzinie.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Punkt Interwencji Kryzysowej

(16) 6246285 lub (16) 6246327

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu istnieje „dla dobra dzieci, które potrzebują szczególnej ochrony i pomocy ze strony dorosłych, środowiska rodzinnego, atmosfery szczęścia, miłości i zrozumienia, w trosce o ich harmonijny rozwój i przyszłą samodzielność życiową, dla zapewnienia ochrony przysługujących im praw i wolności, dla dobra rodziny, która jest podstawową komórką społeczeństwa oraz naturalnym środowiskiem rozwoju, i dobra wszystkich jej członków, a w szczególności dzieci, w przekonaniu, że skuteczna pomoc dla rodziny przeżywającej trudności w opiekowaniu się i wychowywaniu dzieci oraz skuteczna ochrona dzieci i pomoc dla nich może być osiągnięta przez współpracę wszystkich osób, instytucji i organizacji pracujących z dziećmi i rodzicami”.

Numery alarmowe w

telefonii internetowej

ipfon obsługuje następujące numery alarmowe: 112 - numer alarmowy, 984 - Pogotowie Rzeczne, 985 - Ratownictwo Morskie i Górskie, 986 - Straż Miejska, 987 - woj. zarządzanie kryzysowe, 991 - Pogotowie Energetyczne, 992 - Pogotowie Gazowe, 993 - Pogotowie Ciepłownicze, 994 - Pogotowie Wodociągowe, 997 - Policja, 998 - Straż Pożarna, 999 - Pogotowie Ratunkowe. Usługa wymaga odpowiedniej konfiguracji w telefonie.
mgr Ewelina Maciejowska Dyżury: poniedziałek 12 00 - 16 00 wtorek 8 30 - 13 00 środa 13 00 - 17 30 czwartek 8 30 - 13 00 piątek 8 00 - 12 00 Pokój pedagoga szkolnego znajduje się na I piętrze, na końcu korytarza po lewej stronie.
ZSSChiO w Jarosławiu
>>> Serwis mobilny ZSSChiO - faza testów <<<
Edycja 1/2019

POMOC

Telefon zaufania 116

111

Europejski Telefon

Alarmowy 112

Wojewódzkie

Centrum Zarządzania

Kryzysowego 987

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego działa bezpłatny, całodobowy numer informacyjno- koordynacyjny dla wojewódzkiej administracji rządowej na potrzeby zarządzania kryzysowego. Z numeru mogą również skorzystać osoby bezdomne wymagające pomocy w okresie zimowym z terenu województwa podkarpackiego, a także osoby dotknięte przemocą w rodzinie.

Powiatowe Centrum

Pomocy Rodzinie